Ti irtátok

Az eszköz valódi megváltást jelent!! Mivel egy lift nélküli panellakás negyedik emeletén élünk, a baba mozgatása eddig komoly fizikai kihívást jelentett. Más hordozó még plusz kg-t tesz a baba hordozására. Korábban képes voltam 3-4 órát is sétálni az utcán a babakocsival, és nem mertem kivenni mert biztosan felébred. Ha korábban találkozom az eszközzel biztos megoldotta volna ez a helyzetet is. Tényleg bátran ajánlom!

Gyürki Zsanett

Alapvetően nagyon praktikus kis "baba zsák", én nagyon szeretem. 4.emeleten lakunkés nincs lift ,lépcsőn sokkal könyebb ezzel közlekedni 

mint a nehéz autósüléssel. Ajánlom minden anyukának.

Cs. Viktória


Ikres anyukaként abszolút ajánlom.  Emeletes házban lakunk sokkal egyszerűbb a babócák mozgatása a HurciGO-val. Korábban már abba elfáradtam hogy összekészítettem őket. Már bánom hogy nem találtam rá hamarabb 😊

K. Cecília

Mindannyian tudjuk milyen az amikor felborul a napirendünk, és éppen akkor kell útnak indulni mikor a babánk elaludt. 3 gyermekes anyukaként maximálisan ajánlom a terméket, nekem sokat segít mikor ki kell vennem az autóból a legkisebbet, és a másik 2 nagyobbal rohangálok valahova, nem mindig picelem a babakocsit. Anyamentő, életmentő lehet ilyen helyzetekbe. 

 Bogdán Tímea

Nagyon hálàs vagyok rátaláltam a HurciGO-ra Már több napja aktìvan hasznàlom minden altatàsnàl eddig hordozoba altattam mindig 11 kilos babanal eleg nehez főleg hogy sokáig tartott és nemtudtam letenni a kiságyba.

Hurcigo segitsegevel 5 perc elejen nyöszögés volt észlelhető  de utana mély alvasba borul ami nagyon szuper.

En biztam a termekbe es sikerult is megvalositani a "lehetetlent " most mar sajat kis agyaba alszik ujra minden alkalommal szepen be helyezheto hurcigo segitsegevel fel ebredes nelkul ès a kisàgy teljesen le van engedve es igy is nagyon konnyu be helyezni a babat

Szoval ezer hala es koszonet neked es a termekert csodalatos amit kepviseltek es tenyleg mukodik minden anyukanak ajanlani fogom.  

Arnau Barbara